İhlas Marmara Evleri Tadilat 0542 484 20 86

İhlas Marmara Evleri Tadilat  05424842086

Evinizde farklılık yaratmak, eski haline yeni bir hava katmak, modaya, mimariye, minimalist bir ev düzeni elde etmek vs. tam olarak doğru yerdesiniz. Beylikdüzü´in en bilindik ve en güvenilir ustalarıyla kısa sürede, uygun fiyata bu olanaklara erişebilirsiniz.

Beylikdüzü´nün en tanınmış ve en güvenilir ekibi olarak on yılı aşkın zaman bölgede verdiğimiz hizmetlere devam etmekteyiz. Özelde Yakuplu bölgesinde verdiğimiz hizmeti göz önünde bulundurursak doğru yerde olduğunuzu şüphe götürmez.

Erhan Usta 05419209794

Erkan Usta 05424842086

Neden Tadilat

Son 15 yılın deneyimiyle belirtmeliyiz ki; tarzıyla, havasıyla, görünümüyle, dekoruyla, rengiyle…her şeyiyle bir evin, iç dekorasyonu sürekli değişiyor. Tıpkı toplumdaki veya moda da ki değişim gibi ev dekorasyonu da değişim içerisinde. Modaya uyum sağlamaya çalışırken ev dekorasyonunuz aynı mı kalacak? Tabi ki hayır. Bu noktada sizlere çok samimi, temiz ve kısa sürecek bir hizmetle evinizi yenilemeyi öneriyoruz.

Nasıl Yapsam?

Sanırım Topluca bir tadilata karar verdiniz  Öncelikle eşinizi ikna edin :)) Bazen eşler arasında ki anlaşmazlık keşif yapmak için gelen ustamızın, ‘Siz isterseniz düşünün bizler sonra tekrar gelelim’ demesine sebebiyet verebiliyor. Bu noktada Lütfen kesin bir karar verin.

Kafanızda mutfak dolabı, banyo fayansları, tavanda ki çatlak, salon kapısında ki yıpranmışlık, labirent parkenin kalkmış olması, çoçuk odasının yeni boya rengi…bu noktada bizler hemen hemen yenilenmesini istediğiniz tüm noktalara yeni alternatiflerinin gösteren birbirinden farklı kataloglarla sizlere yardımcı oluyoruz.

Fiyatı Sorunsalı?

Keşif için gelen ustamızın kararlaştırılan tüm alternatiflerin ortalama fiyatları ve sonrasında yapılan detaylıca bir hesaplamayla gün içerisinde size dönüş yapılır.

Erhan Usta 05419209794

Erkan Usta 05424842086

Diğer Hizmetler

 • İş Alanlarımız:

  Beylikdüzü Boyacınız olarak, tadilat alanında hemen hemen her alanında çalışmalar yapmakta olup genel bir kategorize yaparsak;

  Bölme Duvar, Ofis Bölmeleri, Salon Bölmesi, Mekanda Yeni Ofis. Metal Tavan, Tavan Boyama, İşyeri Tavan, İşyeri Metal Tavan, Banyo Tavan, Mutfak Tavan. İşyeri, Eğitim Kurumu, Kamu Kurumları, Villla, Apartman, Daire, Salon, Cafe vb. Mekan Alçıpanları. Duvar Giydirme, Duvar Alçı Saten, Sıva Alçı, Boya Badana, Stronpiyer, Kartonpiyer yapımı. Komple Tadilat, İç ve Dış Boyama, Mekan Komple Tadilat, Zemin düzenlemesi, Zemin Parke, Zemin Seramik, Pencere ve Kapı Değişimi, Elektrik Tesisatı, Su ve Kombi Tesisatı, Taş Duvar, Klima Bağlama…Gibi birçok alanda çalışmaktayız.

 • Diğer Hizmet Bölgelerimiz: BeykentGürpınarYakuplu,

  BelikdüzüKavaklıBahçeşehirBaşakşehir,

   KayaşehirSilivriHalklalıÇerkezköy ,

   Maslak ve Esenyurt

Beylikdüzü  Boyacı Ustası Arayanlar

Beylikdüzü  İnşaat Boyaları

Beylikdüzü  Dış Cephe Fiyatları

Beylikdüzü  Boyacı Aranıyor

Beylikdüzü  Fayans Ustası Ankara

Beylikdüzü  Duvar Boyasi

Beylikdüzü  Fayans Ustası Aranıyor

Beylikdüzü  Alçı Kartonpiyer

Beylikdüzü  Kartonpiyer Ustası

Beylikdüzü  Tadilat Fiyatları

Beylikdüzü  Ev Boyama Teknikleri

Beylikdüzü  Alçı Sıva İşçilik Fiyatları

Beylikdüzü  Ankara Boyacı

Beylikdüzü  Usta Arayanlar

Beylikdüzü  Badana Fiyatları

Beylikdüzü  Dekorasyon İşleri

Beylikdüzü  İç Cephe

Beylikdüzü  Dış Cephe Boyama

Beylikdüzü  Ev Tadilat İşleri

Beylikdüzü  Tadilat Tamirat

Beylikdüzü  Dekorasyon Tadilat

Beylikdüzü  Boyacı İstanbul

Beylikdüzü  Boyacı Beylikdüzü

Beylikdüzü  Boyacı Arayanlar

Beylikdüzü  Ev Boyama Fiyatları

Beylikdüzü  Dekoratif Boyalar

Hemen Arayın
× Whatsapp Hattı