Beylikdüzü Kartonpiyer & Alçı Tavan 0542 484 20 86

Evinizde veya Ofisinizde farklılık yaratmak, eski haline yeni bir hava katmak, modaya, mimariye, minimalist bir ev düzeni elde etmek vs. tam olarak doğru yerdesiniz. Beylikdüzü´in en bilindik ve en güvenilir ustalarıyla kısa sürede, uygun fiyata bu olanaklara erişebilirsiniz.

Erhan Usta 05419209794

Erkan Usta 05424842086

Kartonpiyer ve Alçı Tavan Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız veya 05419209794 & 05424842086 numaralardan bizimle iletişime geçin.

İş Tanımı

Yakuplu Boyacı kartonpiyer ya da alçı tavan çalışmalarınıza başlanarak, hayallerinizdeki ortam gerçekleştirilmektedir.

Yaptıracak olduğunuz ortama göre alçı tavan modelleri değişiklik gösterebilir. Bir çok modeli bulunan asma tavanlardan sizlerde profesyonel ekibimizin size sunacak olduğu tasarımlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Alçı tavan bulunduğu ortamın duvar rengine göre değişkenlik gösterebilir, bunlar beyaz, kırmızı, mavi ve yeşil olarak tercih edilebilmektedir. Genel olarak çoğu yerde beyaz renk kullanılmaktadır. Bulunduğunuz ortamın havasını değiştirecek olan bu modeller, yaptıracak olduğunuz ortama gelenlerinde gözlerini büyüleyebilir. Sizlere kaliteli işçilik hizmeti veren işletmemiz her konuda yardımcı olmaktadır. Sadece düz bir tavan istemeyen bir çok kişi evlerinin oturma odalarında da asma tavan yaptırmayı tercih etmektedir.
Bizimle içiniz rahat olsun.

Neden Tadilat

Son 15 yılın deneyimiyle belirtmeliyiz ki; tarzıyla, havasıyla, görünümüyle, dekoruyla, rengiyle…her şeyiyle bir evin, iç dekorasyonu sürekli değişiyor. Tıpkı toplumdaki veya moda da ki değişim gibi ev dekorasyonu da değişim içerisinde. Modaya uyum sağlamaya çalışırken ev dekorasyonunuz aynı mı kalacak? Tabi ki hayır. Bu noktada sizlere çok samimi, temiz ve kısa sürecek bir hizmetle evinizi yenilemeyi öneriyoruz.

Nasıl Yapsam?

Sanırım Topluca bir tadilata karar verdiniz  Öncelikle eşinizi ikna edin :)) Bazen eşler arasında ki anlaşmazlık keşif yapmak için gelen ustamızın, ‘Siz isterseniz düşünün bizler sonra tekrar gelelim’ demesine sebebiyet verebiliyor. Bu noktada Lütfen kesin bir karar verin.

Kafanızda mutfak dolabı, banyo fayansları, tavanda ki çatlak, salon kapısında ki yıpranmışlık, labirent parkenin kalkmış olması, çoçuk odasının yeni boya rengi…bu noktada bizler hemen hemen yenilenmesini istediğiniz tüm noktalara yeni alternatiflerinin gösteren birbirinden farklı kataloglarla sizlere yardımcı oluyoruz.

Fiyatı Sorunsalı?

Keşif için gelen ustamızın kararlaştırılan tüm alternatiflerin ortalama fiyatları ve sonrasında yapılan detaylıca bir hesaplamayla gün içerisinde size dönüş yapılır.

Erhan Usta 05419209794

Erkan Usta 05424842086

İş Alanlarımız:

Beylikdüzü Boyacınız olarak, tadilat alanında hemen hemen her alanında çalışmalar yapmakta olup genel bir kategorize yaparsak;

Bölme Duvar, Ofis Bölmeleri, Salon Bölmesi, Mekanda Yeni Ofis. Metal Tavan, Tavan Boyama, İşyeri Tavan, İşyeri Metal Tavan, Banyo Tavan, Mutfak Tavan. İşyeri, Eğitim Kurumu, Kamu Kurumları, Villla, Apartman, Daire, Salon, Cafe vb. Mekan Alçıpanları. Duvar Giydirme, Duvar Alçı Saten, Sıva Alçı, Boya Badana, Stronpiyer, Kartonpiyer yapımı. Komple Tadilat, İç ve Dış Boyama, Mekan Komple Tadilat, Zemin düzenlemesi, Zemin Parke, Zemin Seramik, Pencere ve Kapı Değişimi, Elektrik Tesisatı, Su ve Kombi Tesisatı, Taş Duvar, Klima Bağlama…Gibi birçok alanda çalışmaktayız.

Diğer Hizmet Bölgelerimiz: BeykentGürpınarYakuplu,

BelikdüzüKavaklıBahçeşehirBaşakşehir,

 KayaşehirSilivriHalklalıÇerkezköy ,

 Maslak ve Esenyurt

Hemen Arayın
× Whatsapp Hattı